Hotel pro milence Ostrava a okolí

Mít přítele je skvělá věc. Můžete spolu trávit spoustu času a také spolu můžete prožívat úžasná erotická dobrodružství. Ne vždy je však gay párům okolí nakloněno a tak si své schůzky občas musejí organizovat jinak.

Pokud máte vztah, který z nějakého důvodu chcete nebo musíte utajovat, pak je ideálním místem pro vaše intimní setkání hotel pro milence. Pokud se chcete ubytovat v** hotelu pro milence v Ostravě**, pak pro vás máme skvělý tip. Více informací zjistíte na těchto internetových stránkách:** http://www.hotel-pro-milence.cz/**.

Co je to hotel pro milence?

Hotel pro milence je krátkodobé ubytovací zařízení, které slouží především pro intimní schůzky. Máte partnera, se kterým se nemůžete ukázat u vás nebo u něj doma? Nevíte, kde si dát schůzku a kde se spolu můžete pomilovat? Nevadí – rezervujte si pokoj v hotelu pro milence a můžete to rozjet naplno.

Kdo využívá hotel pro milence?

Hotel pro milence nejčastěji využívají páry, ovšem stejně tak si občas pokoje rezervují i skupinky osob. Je úplně jedno, zda se jedná o pár heterosexuální nebo homosexuální.** Hotel pro milence** je místo, kde nepanují žádné předsudky a kde azyl poskytnou všem příchozím. V hotelu pro milence mají kromě pokojů také více pokojové byty, které si občas pronajímají skupiny osob, jež si chtějí zorganizovat vlastní erotickou show, soukromou swingers party nebo například rozlučku se svobodou spojenou se striptýzem či jiným erotickým dováděním apod.

Jak to chodí v hotelu pro milence?

Jak už samotný název napovídá, v hodinovém hotelu se hosté** ubytovávají jen na krátkou dobu**, někdy na pár hodin, jindy na celou noc a výjimečně chtějí někteří hosté zůstat i déle. Když se dostavíte do hotelu pro milence a máte předem rezervovaný pokoj, pak jen nahlásíte jméno nebo přezdívku, pod kterou jste si pokoj rezervovali a váš průvodce vás k pokoji dovede. Platit můžete předem, pokud víte, jak dlouhou se zdržíte. Pokud nevíte, jak dlouho chcete zůstat, můžete zaplatit až při odchodu.

Hotel pro milence také pro stálé páry

Existuje vžitá představa, že** hotel pro milence** či také hodinový hotel nebo milenecký azyl, jak bývají ubytovací zařízení tohoto typu označována, slouží pouze pro ty páry, jež jsou nuceny svůj vztah tajit. To však zdaleka nemusí být pravda. Mnoho stálých i dlouholetých párů nebo také manželů či registrovaných partnerů využívá hotel pro milence jako místo, které jim umožní rozbít stereotyp, jenž v dlouholetém vztahu může občas nastat. Již jen samotná změna prostředí může znamenat novou energii a novou inspiraci. Pro mnohé stálé páry je návštěva hotelu pro milence něco jako taková malá jednodenní dovolená, na které si odpočinou, ale také skvěle užijí. Pokud si chcete rezervovat pokoj v hotelu pro milence v Ostravě, více informací naleznete zde: http://www.hotel-pro-milence.cz/.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5545 (gaymagazin.cz#122)


Přidat komentář