Mužský bod G

Že i muži mají svůj bod G, je všeobecně známé. Jak jej ale najít a způsobit jim potěšení stejně tak, jak se pravidelně snaží oni ženám, je často pro ženy záhadou. Přitom nejde o nic složitého. Chce to jen mít trochu informací.

O bodu G u mužů se toho již namluvilo hodně. Ženský bod G je všeobecně známý a každý muž ví, kde ho hledat. I když ne každý si s ním dokáže poradit a přivést ženu k orgasmu. Jak je to s bodem G u muže? Dá se říct, že najít mužský bod G je mnohem snazší než ženský. Přiveďte svého partnera do varu a přiveďte jej k orgasmu zcela jiným způsobem, než na který je zvyklý.

Dráždění mužského bodu G

Stimulace mužského G bodu je velmi vzrušující a snad každého muže dokáže přivést k vyvrcholení. Jen jde o to vědět, jak. Dráždění je potřeba se naučit, vědět, kam sáhnout a jakou intenzitou bod G stimulovat. Jen tak můžete muži způsobit potěšení, po kterém jistě prahne, i když o něm možná ještě neví. Navíc i ženy se snaží být dobrými milenkami, chtějí své partnery v posteli překvapovat a hledají tak způsoby, jak je uspokojit jinou, než klasickou cestou, která se od nich víceméně očekává. Chcete-li znásobit rozkoš svého partnera a dopřát mu jedinečný zážitek, který možná dosud ještě nikdy nezažil, pak se zaměřte na jeho bod G, kterým je prostata.

Co je mužský bod G

Mužským bodem G je prostata, což je žláza, která je o velikosti vlašského oříšku. Kde však prostatu přesně hledat, mnoho žen, a dokonce ani samotných mužů, neví. Prostata se nachází u kořene penisu v místech pod močovým měchýřem. Prostata je tělesný orgán, který slouží k vylučování, ale vedle toho plní i jinou funkci. Je zdrojem sexuální vzrušení, a to přímo obrovského. Prostata ovšem nepatří k orgánům, kterým by byla v mileneckém poměru věnována jakákoliv pozornost. Pouze výjimečné množství partnerů prostaty ke vzrušení používají. Je to škoda, protože si neuvědomují, kolik vzrušení dokáže tento malý a přitom tak významný orgán, poskytnout.

Možné způsoby dráždění bodu G

Prostatu nejlépe nahmatáte přes konečník. Tento způsob stimulace nemusí být příjemný ani jednomu z partnerů, pokud se na něj psychicky nepřipraví a pokud s ním nemají zkušenosti. Je potřeba se přestat stydět a brát to jako normální záležitost. Jestliže se Vám stimulace přes konečník povede, podaří se Vám přivodit mnohem** intenzivnější orgasmus,** než který muž zažívá běžně při klasickém pohlavním styku, při orálním styku nebo při masturbaci. Rádi byste muži přivodili orgasmus stimulací bodu G, ale nechce se Vám jej dráždit přes konečník? Stydíte se, nebo se obáváte, že by s tímto postupem nesouhlasil Váš partner? Pak je tu i jiná možnost. Sice nebude stimulace tak intenzivní jako přes konečník, ale jistě se i tak bude Vašemu sexuálnímu partnerovi líbit. Vyzkoušejte stimulovat oblast mezi** šourkem a konečníkem.** Přestaňte se stydět a přiveďte svého partnera k nezapomenutelnému orgasmu. Mužský bod G skutečně existuje. Naprostá většina mužů, která již zažila nebo sama vyzkoušela stimulaci prostaty, je o svém bodu G přesvědčena.

Postup při dráždění prostaty

Dráždění, neboli masáž prostaty, je pro muže velmi příjemnou záležitostí, navíc zdraví prospěšnou. Prostata je součástí mužského pohlavního ústrojí a nachází se uvnitř pánve, která přiléhá na spodní část močového měchýře. Na partnera však netlačte, pokud nebude sám chtít. Je potřeba jej na prožitky připravovat postupně. Masáž prostaty začněte pomalu zvenčí. Zkuste prvně zahájit erotickou předehru** orálním sexem**, který partnera zaručeně navnadí. Především se jím uvolní, což je pro masáž prostaty velmi žádoucí. Hlaďte partnerovi varlata, následně přejděte ke hrázi. Hráz je opravdu velmi citlivé místo mezi varlaty a análním otvorem. Poté, co promasírujete hráz, můžete se pomalu začít propracovávat k prostatě. Před tím doporučujeme použít hodně lubrikačního gelu. Pokud jej budete teprve pořizovat, pak si jistě kupte anální lubrikační gel, který je určený přímo pro tyto účely. Dávejte si pozor, anální oblast je velmi citlivá. Raději si ostříhejte nehty, máte-li je dosti dlouhé, aby nedošlo k poranění.

Jakou polohu pro masáž prostaty zvolit?

Nejlepší poloha bude každá taková, která se bude Vašemu partnerovi líbit a která pro něj bude pohodlná. Také je důležité, aby pro Vás bylo snadno přístupné se k bodu G dostat. Poté, co svým prstem zabrousíte dovnitř análního otvoru, můžete začít na vnitřní straně směrem k břichu začít krouživými pohyby masírovat tuto oblast. Postupujte pomalu. Prostatu poznáte snadno. Je pevná, ve tvaru kuličky. Pokud se tohoto místa dotknete, poznáte to bezprostředně na partnerovi, neboť se jedná o velmi citlivé místo. Nikdy na prostatu netlačte, jen ji krouživými pohyby** mírně masírujte**. Při masáži můžete měnit směr pohybu, můžete zrychlovat nebo zpomalovat. Řiďte se reakcemi Vašeho partnera. Ty pro Vás budou nejlepším vodítkem.

Masáž prostaty a její vliv na zdraví

Masáží prostaty poskytnete Vašemu partnerovi hluboký erotický zážitek. Vedle toho má ale tato masáž i zdravotní účinky a to velmi efektivní. Pokud tuto masáž nebudete podceňovat, naučíte se s prostatou zacházet, důkladně a láskyplně ji masírovat, pak zajistíte svému partnerovi velmi účinnou prevenci proti zdravotním problémům s prostatou, které trápí stále více mužů s jejich přibývajícím věkem. Můžete také zabránit rakovině prostaty. Pokud bude mít Vám partner problémy s prostatou, můžou být masáží včas prozrazeny a může být tak brzy zahájena léčba. Její nezdravý stav zjistíte tak, že je prostata znatelně větší, než by měla být, nebo než byla v minulosti, je tvrdá, hrbolatá a jsou na ní ztvrdlá místa. Pak jde o známku toho, že není prostata v takovém stavu, v jakém by měla být. Potom svého partnera urychleně pošlete na vyšetření k doktorovi, aby se nic nepodcenilo a nezanedbalo.

Rozdíl mezi mužským a ženským bodem G

Rozdíl tu je. Zatímco ženský bod G je mnohdy pro oba aktéry příjemnější záležitostí jej hledat, zkoumat a objevovat, mnoho mužů se nalezení svého bodu G brání zuby nehty. Mužský bod G je komplikovanější hledat. Sama žena si může sama zavést do vagíny prst, vibrátor nebo jinou erotickou pomůcku a zjišťovat, co je jí příjemné, co ji vzrušuje a zda je schopná se přivodit k orgasmu. U mužů není hledání bodu G tak jednoduché. Muž musí pátrat ve svém zadečku, což si mnohdy neumí představit. Samozřejmě i pro muže existují erotické pomůcky, a to různé anální vibrátory určené přímo k masáži prostaty. Pokud si tento způsob hledání a masáže prostaty muž neumí představit, pak je nejlepší příležitost přenechat tuto příjemnou práci partnerce, která mu konečně může ukázat cestu do ráje.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5541 (gaymagazin.cz#112)


Diskuze a zkušenosti

lukin | 16.08.2013 07:17
Re: Mužský bod G Co kdyz mam v zadku hemeroidy?


Přidat komentář