Nejlepší travesti show

Z původní barové zábavy se travesti show dostala až na velká pódia divadel, domů kultury, na pódia zábavných programů, na plesy a na řadu dalších míst, kde svým programem baví diváky.

Travesti show, to je zábava na jedničku. Zde se baví každý. Muži a ženy všech věkových kategorií, a dokonce i náctiletí, kteří často zábavou na divadelních podiích opovrhují. Není se co divit. Program travesti show je vždy sestavován tak, aby se divák bavil. Vždy je myšleno na to, aby byl divák vtažen do víru zábavy, aby jen tak neseděl, ale aby se jednoduše opravdu bavil. Někdo by mohl namítnout, že program je stále stejný. To však zdaleka není pravda. Travesti show sice imitují známé a populární osobnosti, zejména ženy, ale program je vždy jiný, jinak zábavný a má jiné obsazení. Ostatně, víte vůbec, kolik hvězd a hvězdiček, známých a populárních osobností na celém světě je?

Co nabízí nejlepší travesti show?

Především program plný pohody, skvělý humor a zábavu, která vás rozesměje a pobaví. Ti, jež přicházejí na představení poprvé a se smíšenými pocity, odcházejí plni překvapení, příjemně naladění a rozesmátí.Ti, jež se na představení těší, rozhodně nikdy nejsou zklamáni.

Na co se můžete těšit na travesti show?

Určitě na neotřelý humor, na hudbu, lesk, nádherné kostýmy, nadsázku, ale i zajímavé** herecké výkony**. Rozesmějí vás scény, které jsou plné nečekaných překvapení. Uvidíte zde známé i méně známé zpěvačky, osobnosti, moderátorky, ženy. Můžeme jmenovat alespoň některé. Z českých Hanu Zagorovou, Helenu Vondráčkovou, Petru Janů, Věru Špinarovou, Anetu Langerovou, Ilonu Csákovou, Lucii Bílou, Jarmilu Šulákovou a ještě mnoho dalších. Ze zahraničních se pak můžete těšit na** Tinu Turner, Kylie Minogue, Celine Dion, Cher, Madonnu, C. C. Catch, J. Rush, A. Pugačevu** a ještě celou řadu dalších.

Nejlepší travesti skupiny

V programové nabídce najdete řadu různých travesti skupin. Vybírat můžete podle své nálady, podle toho, co se vám líbí. Velmi často spolu travesti skupiny spolupracují. Tak vznikají nová neotřelá vystoupení a vy se máte na co těšit. Travesti how nabízejí i program vztahující se k různým událostem, k různým jevům společnosti, nebo i předpokládaným úkazům. Tak jako například vynikající skupina Screamers, která nejen ztvárňuje řadu zajímavých žen, ale jejich vystoupení doplňuje i výborný konferenciér, který se také mistrně zhostí každé mužské role. Právě tato skupina dokázala z úvah o konci světa vytvořit program, kde se nešetřilo smíchem a kde se každý výborně bavil. Stejně zábavný je i Vánoční speciál a řada dalších programů. Výbornou show uvidíte i v podání Travesti skupiny Noční Hvězdy, které ukazují, že svět je nádherný a plný smíchu. Bavit se budete i na vystoupení plném efektů Travesti skupiny Kočky. Jejich vystoupení vás přenese do světa fantazie, nádherného světa barev, hudby a nadsázky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5537 (gaymagazin.cz#98)


Přidat komentář