Oblíbené sexuální praktiky gayů

Možná Vás to překvapí, ale ne všichni gayové upřednostňují v oblasti erotiky anální sex. Anální sex provozuje asi padesát procent homosexuálních párů. Ne všem je anální sex příjemný a ne všichni jej považují za nutný.

Jaké další** sexuální praktiky** kromě análního sexu gayové provozují?

Orální sex u gayů

Asi** nejoblíbenější sexuální praktikou** je orální sex, to znamená uspokojování partnera ústy. Oblíbená je zejména poloha 69, kdy se partneři uspokojují vzájemně. Jestliže chcete svého partnera skutečně potěšit, orální sex je zaručeně účinným způsobem. Pokud bude partner uspokojovat Vás, nebojte se mu říci, co přesně se Vám líbí a jaká technika Vám vyhovuje. Orální sex se může zdát jednoduchým, ale i on skrývá mnoho možností. Především, orální sex, to není jen penis, ale také varlata.

Sexuální praktika rimming

Pokud hledáte s partnerem nové sexuální praktiky, můžete vyzkoušet rimming. Rimming však není pro každého. Jedná se o uspokojování partnera lízáním análního otvoru. Tato praktika je vždy příjemnější pro pasivní stranu, která se nechává prostřednictvím lízání uspokojovat. Problém s provozováním nastává většinou u strany aktivní. Přeci jen jde o vysokou formu intimity a ne každý je na ni připraven. Proto platí zásada, nikdy partnera nenutit. Pak by se mohlo stát, že si** rimming** neužije ani jeden z partnerů. Je-li jeden nervózní, odtažitý, nesvůj, druhého to nebude uspokojovat. Při rimmingu dbejte na perfektní anální hygienu. Existuje zde riziko přenosu různých střevních bakterií.

Sexuální praktika fisting análního otvoru

Praktika fisting análního otvoru je vhodná jen pro opravdu zkušené jedince. Nejlepší je, pokud jsou partneři spolu již delší dobu, vzájemně si plně důvěřují, vědí, jak jejich partner po sexuální stránce reaguje na různé podněty apod. Fisting je** zasouvání ruky do partnerova konečníku. Při **fistingu je nutné být opravdu opatrný a nic neuspěchat. Zásadou je velké množství lubrikačního gelu, abyste partnerovi nezpůsobili oděrky. Je dobré také použít chirurgické rukavice. Pokud dáváte přednost holé ruce, nezapomeňte si ji řádně umýt, abyste partnerovi nezanesli do konečníku infekci. Samozřejmostí jsou dobře ostříhané nehty.

Sexuální praktika dipping

Dippig je takový předstupeň análního sexu. Jedná se o zasouvání žaludu do konečníku, avšak pouze na kousek. Penis se nezasouvá do konečníku celý. Jedná se pouze o takové okrajové dráždění. Stejně jako u klasického análního sexu je však vhodné použít** kondom a lubrikační gel**. I u dippingu totiž existuje možnost přenosu pohlavní nemoci či HIV infekce.

Dodržování hygieny při sexuálních praktikách

Při všech** sexuálních praktikách** bez výjimky je třeba maximálně dodržovat hygienu, používat lubrikační gel, aby nedošlo ke zraněním, a také kondom. Hrozba přenosu infekce HIV je nejen u análního sexu, ale také sexu orálního či u fistingu. Co se týče samotné hygieny, je dobré používat například anální sprchu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5548 (gaymagazin.cz#154)


Přidat komentář