Perverzní představivost u gayů

Díky našim fantazijním představám si můžeme obohatit život, aniž bychom potřebovali finanční prostředky. Snové představy se mohou týkat každé části našeho života, včetně intimní sféry. Jaké fantazie se Vám honí hlavou před a při milování?

 

Každou činnost, kterou děláte, můžete sice vykonávat rutinně, automaticky. Bezpochyby však do ní dáváte kus sebe, kdy jste navíc ovlivňováni svým okolím, ať už se jedná o Vaše kamarády, kolegy, nebo také média. Díky druhým jedincům, respektive tím, co dělají, ale také jak vypadají, se může Vaše fantazie probudit, a pracovat na plné obrátky. Není nic špatného na snění, na představách, a následném praktikování toho, co jste si vysnili, pokud je druhý s daným také ztotožněný. Představy mohou být skvělou vzpruhou a oživením Vašeho intimního života. A asi jen těžko se bude jednat o představy nudné, nic neříkající. Nejspíš budete snít o nevšedních možnostech, které jste ještě nevyzkoušeli, a které by Vás lákali. Jsou Vaše představy milování s druhým perverzní?

Perverzní představy jako oživení sexuálních hrátek

Označení určitých milostných představ za perverzní, je věcí názoru. Zatímco pro Vás bude určitá představa sice nevšední, ale stále normální, pro jiného může být za hranicí standardu. V sexu je však prakticky dovolené vše, tedy za předpokladu, že Vy i Váš partner se sexuálními praktikami, které provozujete, či si chcete vyzkoušet, souhlasíte. Kupříkladu takový orální, či anální sex, může řada jedinců považovat již za úchylku, za něco nemorálního, co rozhodně nepatří do „slušných rodin“. Na orálním, ale také na análním sexu však není nic nenormálního, či snad perverzního. Jistě, může být také rozdíl v tom, jak se orální a anální způsob milování praktikuje. Obecně však orální i anální sex provozuje nejeden pár, nehledě na to, zda se jedná o heterosexuální, či homosexuální dvojici. U každého způsobu milování je možné zajít do extrému, a učinit z něj zcela něco jiného. A tak, i heterosexuální dvojice, která se miluje čistě jen vaginálním způsobem, může být perverzní, pokud současně využije různé nevšední erotické pomůcky, hračky. Představy, jako takové, však mohou vždy sexuální hrátky oživit. A je na samotném jedinci, zda představy zůstanou v jeho hlavě, nebo je přenese také do praxe.

Přitažlivost swingers party pro gay pár

I když může být milování se stávajícím partnerem úžasné, najdou se jedinci, a není jich zase tak málo, co s ní o milování také s někým dalším. Může se pak jednat o konkrétní osobu, nebo zcela cizí. Nemusí jít však vyloženě o nevěru, kdy by partner druhému zahnul, ať už jednorázově, nebo opakovaně. Páry, ať už heterosexuální, nebo homosexuální, mají možnost si užit sexu na swingers party. Mohlo by se pak zdát, že swingers party je přímo stvořená pro gaye, kterým není v sexu nic cizí, a spíše, než o city, jim jde o čistě jen o sex. Jenže pod pokličkou hrnce se může ukrývat jiná pravda. Swingers akce je spíše navštěvovaná heterosexuálními páry, kteří se řekněme ve vztahu nudí, mají nepsanou dohodu nevázaného, otevřeného vztahu. Domnívat se, že homosexuálně orientovaní jedinci myslí jen na sex, jako zdroj zábavy, bez existence vztahu, není zrovna na místě. Stačí se ostatně podívat na statistiku rozvodovosti heterosexuálních párů, která hovoří za vše. A jedním ze stěžejních důvodů, proč se heterosexuální páry rozchází, rozvádí, je nevěra.

Výměna sexuálního partnera

Na swingers party narazíte na zcela neznámé jedince. Někomu právě naprostá neznámost může vyhovovat, kdy si může o to více užít sexuálního zážitku. Ovšem to, že Vy neznáte dotyčného jedince, ještě není zárukou, že také on Vás nezná. Je dost možné, že Vás někde zahlédl, a pak si dá dohromady jedna a jedna. U swingers party se můžete dočkat nespoutaného sexu, ale bohužel také následků, pomineme-li pak zdravotní stránku. V tomto případě máme na mysli následky v podobě soukromí. Je sice pravda, že nikomu nemusí být nic do toho, co činíte v soukromí, ale vysvětlujte to pak například zaměstnavateli. Mnohem větší možnost zachování soukromí je tzv. výměna sexuálního partnera. Zde přeci jen můžete ovlivnit, zda se Vaše sexuální hrátky dostanou i za dveře Vašeho domova, či nikoliv. Pokud i přesto nechcete riskovat, můžete si „jen“ představovat, jaké by to bylo na swingers party, či při výměně partnera. Za Vaše myšlenky se nijak nemusíte stydět, či je považovat za něco nepřístojného.

Pozorování partnera při masturbaci

Doposud jsme se zabývali představivostí, kde svoji roli hrají spíše cizí jedinci, než Váš partner. Ovšem i představivost směřující k Vašemu protějšku, Vám může sexuální život obohatit. Není tak vůbec nutné hned Vaše soukromí narušovat někým dalším, který by také mohl Vaši vzájemnou lásku a blízkost zničit. Dopřejte si s partnerem milostnou chvilku, kdy jeden z Vás se bude sám uspokojovat, a druhý se bude dívat na partnerovu masturbaci. Bude jen otázkou času, kdy se pozorující jedinec přidá, a milování nebude jen o jednom člověku. Pohled na milující osobu, jak si dělá dobře, a sama se uspokojuje, je velmi vzrušující zážitek, a to pro oba jedince. Můžete se s partnerem také domluvit, že se pokusíte o to, aby druhý z partnerů do masturbace nezasahoval, čímž se jen zvýší touha po vzájemném milování. Vzájemné pozorování druhého z partnerů, jak se uspokojuje, může vnést do sexuálního života nový závan, novou žádostivost. Navíc, masturbující jedinec druhému vlastně ukáže, co přesně se mu líbí. Ten se pak může inspirovat, až dojde na milování ve dvou. Důležité však je, abyste se zbavili studu, uvolnili se, a vnímali veškeré pocity, které se ve Vás rozhostí.

Vzrušivost milování na veřejnosti

Každá dvojice se za čas začne potýkat s jistým stereotypem, zvláště pokud milování probíhá na stále stejném místě, například v ložnici. Ovšem ani fakt, že se budete postupně milovat v každé místnosti Vašeho domova, Vám na dlouho nepomůže. Zapojte Vaši fantazii, a odhoďte zábrany, a oddejte se vzájemné rozkoši na veřejnosti. Tím však nemyslíme, že byste se například začali milovat v nákupním centru, v restauraci apod. Můžete se milovat na veřejnosti, a přesto nebudete na očích náhodných kolemjdoucích. Přesto však onen pocit, že můžete být náhle někým přistiženi, ve Vás vyvolá adrenalin a větší vzrušivost, než kdybyste se milovali na místě, kde máte jistotu, že Vás nikdo další neuvidí. Představa, a uskutečnění představy, že se například milujete ve výtahu Vašeho domu, či u rybníka, v autě na příjezdové cestě k lesu aj., ve Vás může probudit novou vášeň a touhu.

Spontánní sex a předem naplánovaný sex

Chcete-li se těšit z co nejdelší sexuální touhy, a ne jen měsíc, půl rok, kdy prožíváte zamilované období, pak je třeba stále přikládat polínko do ohně. Je pochopitelné, že ne vždy máte oba dva čas a chuť na milování, a tak možná dospějete do toho stadia, kdy si sex budete předem plánovat. Plánování, jako takové, je v celé řadě případů, dobrá věc. V životě jsou však okamžiky, které spíše vyžadují náhlou akci, spontánnost. Přílišné plánování by těmto okamžikům spíše ublížilo, než poskytlo přidanou hodnotu. Pokud je to jen možné, pak vzájemné milování nijak zvláště neplánujte. Zkuste naopak partnera překvapit spontánním sexem. Jistě, u spontánního sexu je třeba počítat s tím, že budete třeba odmítnuti, ať už z jakéhokoli důvodu. Bude tedy záležet na Vaší invenci, jak druhého svedete, čím ho okouzlíte, přesvědčíte. Možností máte plno. Zkuste zapojit Vaší fantazii, a začít třeba zmíněným sváděním.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5550 (gaymagazin.cz#159)


Přidat komentář