Petting a necking

Pettingem a neckingem se rozumí erotické hrátky, během nichž ale nedochází k pohlavnímu styku. Jde o relativně bezpečný způsob mazlení, který také zajišťuje jistou dávku uspokojení pro samotné aktéry.

 

Petting a necking jsou** sexuální praktiky**, které spočívají především v líbání, hlazení a laskání. Petting a necking bývá zpravidla pro mladé a začínají milence první sexuální zkušenost se sexuálním životem. Pro již zkušené a ostřílené milovníky se jedná o erotickou předehru nebo dohru. Někteří však přesto stále neví, co to přesně petting a necking je, ačkoliv jej pravidelně praktikují a věnují se mu snad každou erotickou chvíli. Pojďme si tedy tyto dva pojmy přiblížit.

Co je petting a necking?

Slovo petting pochází z anglického jazyka. Slovo pet znamená mazlit se. Jde tedy o mazlení celého těla. Necking je druhem pettingu, a jde konkrétně o mazlení od pasu nahoru. Z toho vyplývá, že petting je mazlení od pasu dolů. Necking bývá sexuální praktika, kterou dva lidé praktikují jako poznávání sebe sama. Jejich popularita vzrostla především po válce v USA, kde byla po několik budoucích let kladena dosti velká důležitost na sexuální zdrženlivost a kde stále pro aktéry milostných hrátek neexistovala klasická moderní antikoncepce.

Kdy je vhodný petting a necking?

Pokud Vás láká užít si erotických chvilek se svým partnerem, bezpečnou sexuální alternativou může být právě** petting a necking**. Ten je vhodný jako erotická praktika bez rizika přenosu případné pohlavní nemoci. Při něm totiž nedochází k vzájemnému kontaktu pohlaví a tedy ani k výměně sekretů. Jste-li heterosexuální pár, přesto si i při pettingu a neckingu dávejte pozor, aby se ani kapka spermatu nedostala do okolí vagíny, pokud nejste hormonálně chráněni a případné těhotenství by nebylo žádoucí. Jestliže partner ejakuluje a Vy byste nadále pokračovali v erotických hrátkách, důkladně si sperma z rukou smyjte a pak už Vám nic nebrání oddávat se jeden druhému v mezích, které jste si stanovili.

Jaké jsou formy pettingu?

Pettingem se může rozumět nejen** hlazení, líbání a laskání**, ale také vzájemné tření pohlavních orgánů bez průniku.

Jak na petting?

Než s pettingem začnete, ujasněte si se svým partnerem, jak daleko máte v plánu zajít. Pokud se chcete poznávat pomalu, se sexuálním životem teprve začínáte, nechcete nic uspěchat a chcete jeden druhého dokonale poznat, můžete začít neckingem. Poté přidávejte postupně víc. Mezi techniky neckingu a pettingu patří rozhodně líbání pomocí rtů i jazyka, lízání, sání, lehké dráždění zuby, hlazení, tření, objímání.

Techniky pettingu

Jak jsme již uvedli, petting spočívá v mnoha technikách, které můžete kombinovat, střídat, postupně se jim věnovat, nebo některé vynechat. Vše záleží samozřejmě na Vás, co upřednostňujete, co se Vám dvěma líbí.

Stádia pettingu

Petting se rozděluje na 4 hlavní části. Tou první je předehra, kterou můžete rozumět svlékání, další částí je** kontakt s ústy**, se rty, s jazykem a zuby, třetí částí je kontakt s bradavkami a posledním stádiem pettingu jsou hrátky s pohlavními orgány. Každé stádium zahrnuje výčet možných praktik, které se dají řadit od těch nejméně intimních až po ty nejintimnější.

Svlékání

Do neckingu a pettingu se samozřejmě řadí i svlékání. Již tento samotný akt může být pro oba aktéry velmi vzrušující. Pokuste se svlékat vzájemně, pomalu, užívejte si již samotnou tuto předehru. Ani při svlékání není radno nic uspěchat, protože každá etapa pettingu má své kouzlo a své opodstatnění. Např. se můžete vysvléct do spodního prádla a zatím tak zůstat a laskat se, líbat se a objímat se, aniž byste se vysvlékli úplně. Pokud prádlo plánujete sundat, můžete si dopředu zvolit takové, které bude** erotické, dráždivé** a které se bude partnerovi dobře sundávat.

Dotyky a líbání

O tom petting a necking především je. Líbáním můžete osobě, kterou milujete, vyjádřit lásku a své city k ní. Líbáním můžete svou drahou polovičku nažhavit na další milostné hrátky, můžete ji vzrušit, rozptýlit, uvolnit. Líbání je velmi mocná sexuální praktika. Vždyť už jen samo líbání je schopné u některých jedinců vyvolat orgasmus, především u kluků, kteří dosud nejsou v sexu zkušení a teprve s ním začínají. Postupně, jak sexuální zkušenosti nabývají, doba nástupu orgasmu je prodlužuje. Líbejte partnera rty, jazykem a můžete jemně zapojit i zoubky. Dejte si však pozor** na kousnutí a na stisk,** který by byl jistě spíše nepříjemný, než vzrušující. Líbat můžete erotogenní místa svého partnera, jako jsou uši, bradavky, bříško, penis. Nemusíte tělo svého protějška pouze líbat, ale můžete jej i sát, olizovat, kroužit po těle jazykem apod. Zvláště penis a bradavky patří k velmi vzrušujícím částem lidského těla. Proto jim věnujte patřičnou pozornost.

Hry s ústy

Svého partnera můžete vedle polibků a líbání lízat na tváři, postupně na rtech, můžete jej líbat na tváři, na nose, na obočí, nebo na uších, dále se můžete jazykem dotýkat uvnitř úst svého partnera, čemuž se říká líbat francouzsky. S ústy si můžete hrát i tak, že budete přejíždět přes uchu partnerovi a pronikat špičkou jazyka do jeho boltce, což je velmi příjemné a vzrušující. Svého partnera vzrušíte také v případě, že jej budete hladit rty, jazykem a jemně jej kousat na krku a na šíji, dále tehdy, když se budete jazykem dotýkat bradavek a tyto laskat a jemně kousat, a svého partnera můžete samozřejmě** líbat na genitáliích.**

Jak si hrát s prsy?

Prsa jsou velmi erotogenní zónou, a to jak u žen, tak i u mužů. Jsou to tělesné části, které jsou opravdu hodně citlivé na dotek. Zvláště bradavky jsou velmi eroticky laděné a člověka jejich dráždění dokáže přivést i k orgasmu. Jen jde o to nespěchat a vědět, jak na ně. Při vzrušení se bradavky** naplní krví** a to i u mužů a Vy si můžete všimnout, že ztmavly. Muži si velmi rádi hrají s prsy, samotné je to vzrušuje a uspokojuje. Další erotogenní oblastí je i oblast mezi prsy. Nejde o tak erotickou oblast, jako jsou samotná prsa, ale muž může do této oblasti položit obličej, což je vítané a vzrušující.

Hrátky s pohlavními orgány

U pettingu jde pouze o mazlení s pohlavními orgány, nikoliv o vzájemný styk pohlavních orgánů. V této fázi si sami musíte rozmyslet, zda u pettingu zůstanete, nebo zda zajdete dále. Do pettingu patří i orální sex, který je u většiny partnerů vítaný a častokrát dvojici naplní a uspokojí stejně jako samotný sexuální akt.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5542 (gaymagazin.cz#114)


Přidat komentář