Sex na jednu noc

Stačí se jen rozhlédnout kolem sebe a spatříme tolik lákadel, které máme doslova na dosah ruky. Lákadel, které je možné si pořídit za peníze, ale také za naši pozornost, vstřícnost, zájem, ale také za charisma, krásu, oduševnělost.

A těmi lákadly nemáme na mysli jen zboží umě vystavené ve výlohách, v regálech. Lákadlem pro nás může být i druhý jedinec, kdy naše oči k němu zabloudí, zastaví se, a nedokážou se od něj odtrhnout. Někoho jen tak mineme bez většího povšimnutí. Jiného naopak budeme mít v hlavě, ale možná rovnou i v srdci, ještě dlouho poté, co naše kroky budou od sebe vzdálené desítky, stovky metrů.

Myšlenky honící se nám hlavou

Kolikrát jste si v duchu říkali, že by dotyčný stál za hřích? Kolikrát jste si v duchu hned představovali, jak jste spolu v intimním objetí, kdy mezi Vámi prakticky není žádný volný prostor? A co příště si jen dané nepředstavovat, ale odvážit se, přistoupit k němu, a s menší, či větší neohrabaností ho oslovit, snažit se ho zaujmout tak, jak zaujme on nás? Způsob oslovení je stěžejním základem. Hodíme-li tu správnou návnadu, může se náš sexy objekt nechat přilákat, a chytit do našich sítí. A pak, po zhřešení, ho můžeme, bude-li i on chtít, zase pustit do „klidné vody rybníka“, kde si zase může jen tak proplouvat, než ho možná opětovně uloví někdo další. Či kdo ví, i z nenápadné rybičky se může vyklubat dravec. Dravec, který naopak bude lákat na svoji návnadu, ať už na osobní kouzlo, charisma, vůni aj.

Noc přeje našim tužbám

Od zaujetí, oslovení může chybět již jen málo k dotekům, něžnostem. A to zvláště, pokud se nacházíme ve správný čas, na správném místě. Vše vypadá jinak za bílého dne, a pod rouškou noci. Noc přeje všem, kteří se během dne nemohou odvázat, mají příliš spoutané ruce. Den je příliš jasný, ostrý, nemilosrdný, neskryje nic. Oproti tomu noc nás přiláká do své náruče, poskytne azyl, pomůže nám osmělit se, a zajít mnohem dál, než bychom vůbec kdy zašli za denního světla. A pokud k tomu všemu budeme patřičně naladěni, a možná i zbaveni zábran díky sklence vína, pak se můžeme vydat na „lov“ do otevřených ulic, i útulných prostor. Když však již podlehneme svodům, situaci, pak to ještě neznamená, že můžeme vzít „zavděk“ kdekým.

Sex na jednu noc – vybírejte si

Sex na jednu noc není ničím méně, než pravidelný sex s protějškem. Naopak může být sex na jednu noc mnohem více. Je diametrálně odlišné si najít životního partnera, a partnera „na zábavu“. V druhém případě se nám otevírají široké možnosti, a to již ze samotného důvodu, že nic dalšího neočekáváme. Chceme se „jen“ bavit, užít si. A tak proč si neužít opravdu s tím, komu nemůžeme odolat, sotva na něj pohlédneme, tak se nám podlomí kolena, pocítíme mravenčení až v morku kosti? O to více bude sex na jednu noc žhavější, živočišnější. O to více bude sex na jednu noc jedinečný, výjimečný, a neztratí ze svého kouzla.

Nemusí se jít hned na věc

I když je sex na jednu noc, jako takový, neodlučitelně spojen se sexem, nemusíme tolik spěchat, abychom již šli do akce. Ostatně, čím více budeme spěchat, budeme netrpělivými, tím může sex o to dříve skončit. Můžeme si ho ovšem skutečně pěkně užít, a to se vším všudy, jako bychom ho neplánovali, ale měli schůzku se svým milovaným protějškem, kdy nás čeká předehra, oťukávání, samotný sex i následné něžnosti. Samozřejmě, odvíjení sexu na jednu noc, se děje dle momentální situace, dle prostředí, kde jsme, a v jakém jsme oba dva rozpoložení. Můžeme být na diskotéce, v nočním podniku, na koncertu, jen tak venku v ulicích, v baru, ale také v dopravním prostředku aj. Každé prostředí nabízí něco jiného. Každé prostředí je možné zúročit, a vytěžit z něj doslova maximum.

Hledáme sex na jednu noc

Kde máme největší šanci, že uspějeme v hledání sexu na jednu noc, respektive protějšku, který by byl stejně naladěný, jako my sami? De facto, již výše jsme uvedli nejčastější možnosti, kde můžete muže s velkým M najít. Muže, který zasáhne naše niterní pocity. Samozřejmě, největší šanci máme tam, kde je hodně lidí, a současně hodně zábavy. Ovšem není zábava, jako zábava. Asi jen těžko bychom mohli uspět například na hokejovém zápasu, kam v drtivé většině chodí zarytí fanoušci zimního sportu, a jen těžko jdou na hokej z důvodu hledání vhodného protějšku, se kterým by mohli strávit neopakovatelnou noc. Spíše by naše kroky měly směřovat do nočních podniků, klubů, diskoték, barů apod. Sem se lidi přišli skutečně bavit, uvolnit, setřást ze sebe nudu a šeď všedních dnů. Zde můžete potkat nejen páry, ale také jedince, kteří přišli zcela sami, nebo s kamarády na sklenku, či dvě. A kdo ví, třeba druhou, či třetí sklenku si Váš „vyvolený“ dá s Vámi. Je to na Vás, jak svoji šanci využijete.

Sex na jednu noc – překvapení či zklamání

Sex na jednu noc je úžasný v tom, že u něj Vás rozhodně nečeká nuda a stereotyp. Co se týká míry spokojenosti sexu, tak to samozřejmě dopředu nemůžete vědět. Nemůže poznat jen z výrazu obličeje, vzhledu, chování, jaký bude dotyčný milenec. Sex na jednu noc je takovým hop, anebo trop. Je to, jako byste si hodili korunou. Na druhou stranu, ani normální vztah, který byste si budovali, a jednoho krásného dne by přišlo na milování, rozhodně nemusí přinést sexuální uspokojení.O to větší pak může být zklamání, rozhořčení, roztrpčení, když jste spolu chodili týdny, měsíce, kdy jste si sice rozuměli, ale jak přišlo na intimnosti, tak to byl propadák. A tak svým způsobem ony dlouhé dny jste „promarnili“. V případě „neznámého muže“, se může jednat o naprostého sexy samce, co do stránky vizuální, ale v posteli může být naopak pasivní, málo kreativní, může mít i potíže s erekcí aj.

Sex na jednu noc, když se nedaří

Sex na jednu noc může jít podle plánu, může předčit Vaše očekávání, ale také Vás může na celé čáře zklamat. A na vině může být například již výše uvedené potíže s erekcí. Výše jsme také zmínili, že protějšek na sex můžete s největší pravděpodobností najít na zábavách, kde je jen malá pravděpodobnost, že tam nebude alkohol. Alkohol uvolňuje, může prolomit „ledy“, ale také může naopak zapříčinit naše zmrznutí. Ne každý zná svoji míru, a ne vždy ona míra, i když o ní víme, nám může v dané chvíli sednout. Kolikráte stačí vypít i méně, než obyčejně pijeme, a je nám zle. A jindy z toho pijeme o mnoho více, a žádné přílišné vedlejší účinky nepociťujeme. Můžete také mít naplánovanou báječnou noc, ale když pak na to přijde, ztroskotá to na potenci. Pak ovšem záleží na Vás, zda najdete alternativní řešení, kdy se můžete mazlit i jinak, nebo pro Vás dnešní noc skončila.

Sex na jednu noc není pro slabší povahy

Pokud jste citově založenými jedinci, či se zrovna dostáváte z rozchodu, pak je na zvážení, zda Vám sex na jednu noc přinese spíše radost, nebo smutek. U sexu na jednu noc se předpokládá, že se následně nebudete nijak citově vázat. Prostě šlo čistě jen o sex, nezávazné sexuální dobrodružství. Pokud byste v tom hledali něco více, můžete být zklamání. Na druhou stranu, právě z Vaší jedné sexuální noci může klidně i vzejít vztah. Nemusí, ale může. A tak je lepší očekávat méně, a možná přijde více.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5539 (gaymagazin.cz#107)


Diskuze a zkušenosti

radek | 11.04.2013 13:15
Re: Sex na jednu noc mam zajem hledam kluka od 18 let bydli v raha 4 nusle ulice horkach 11 na utery budu se tesit


Přidat komentář