Sex na prvním rande

Než můžeme mít po boku životního partnera, se kterým souzníme, čeká nás poměrně dlouhá cesta, častokráte plná dobrodružství, ale také zákrut a výmolů. Již vůbec najít, oslovit dotyčného nemusí být zrovna lehké. A což potom vůbec první rande.

První rande může dopadnout podle očekávání, nebo katastrofálně, ale také se na něm můžeme až příliš odvázat, kdy skončíme s druhým hned v posteli. Uskutečnit sexuální hrátky hned při první schůzce může o Vás také třeba mylně vypovídat, že jste hr, tzv. do větru apod. Co však s tím? Dělat si hlavu, a držet se za každou cenu zpátky, nebo nechat jen tak věci plynout, kdy sami vykrystalizují? Ovšem nejen Vy sami můžete být těmi aktéry, kteří první půjdou do akce na prvním rande. Může to být i Váš protějšek, takže se rázem ocitnete v opačné roli. A víte dopředu, jak se zachováte?

Diskotéka a alkohol vedoucí k rychlovce

Vaším promyšleným plánem však můžete do jisté míry ovlivnit, zda vůbec bude „hrozit“ sex hned na první schůzce. Je to poměrně jednoduché. Máte totiž volbu místa, kam s protějškem půjdete. Je poměrně velká pravděpodobnost, pokud skončíte například v nočním podniku, na diskotéce a podobném místě, kde to „žije“, tak tam nezůstanete na suchu, respektive, aniž byste si dali nějaký ten alkoholický drink. A ruku v ruce s dobrou náladou, alkoholem, se můžete poměrně rychle zbavit nejen prvních, ale také posledních zábran. A jak to celé v tomto duchu může pak dopadnout? Společensky unaveni, celí rozdivočelí z panující nálady v daném prostředí, si to můžete s Vaším neznámým pěkně rozdat třeba hned v zákoutí uličky, ani nedojdete k Vám, či k němu domů. Toto je pak jeden ze scénářů, které Vás mohou na první schůzce potkat.

Volba poklidného prostředí

Pokud tedy výše uvedené nemáte v plánu, rádi byste dané eliminovali, pak se Vám nabízí řada jiných, poklidnějších míst. Ostatně, poklidné místo, kde můžete slyšet jeden druhého, aniž byste si přitom museli odezírat ze rtů, či na sebe křičeli, je vhodné, chcete-li se o druhém něco dozvědět. A první rande předpokládá, že bude o zvídavých otázkách. Chodit do extrémů však zase nemusíte. Oním poklidným místem, kde sice bude de facto slyšet spadnout špendlík na zem, ale zase bude nevhodné na vůbec nějakou konverzaci, je například recitál, pantomima apod. Nejlepší je zvolit zlatou střední cestu v podobě útulné restaurace, která bude přímo vybízet k příjemné, ničím nerušené konverzaci.

Čas v restauraci – čas jít domů

V restauraci si můžete jen tak povídat u kávy, sklenky vína, dát si dezert, nebo rovnou večeři, podle toho, jaká je zrovna denní doba, jakou máte náladu apod. Dříve nebo později dojde „na lámání chleba“, kdy bude čas se zvednout a restauraci opustit. A zde máte opět možnost volby, kdy můžete korigovat, jak se bude schůzka dál vyvíjet. Návštěvou restaurace může schůzka začít, a zároveň také skončit. Skončit, ať už pro ten daný den, nebo definitivně. Pokud si s protějškem tzv. sednete, pak se nabízí také pokračování v započatém odpoledni, večeru. Jenže ouha, tady to již začíná zavánět, že nabere rande již jiného směru. Jít totiž z jedné restaurace do druhé, je poněkud prapodivné. A tak Vaše kroky mohou zamířit k jednomu z výše uvedených cílů. Oním cílem může být nejen diskotéka, ale také Váš domov, či domov Vašeho protějšku. A pak je tu také možnost užití si soukromí na neutrální půdě v hotelovém pokoji apod. To již ovšem přímo hovoří o tom, že nezůstane jen u konverzace, ale s největší pravděpodobností půjdou dolů svršky.

Sex na prvním rande – problém

Pokud k sexu na prvním rande dojde, je to opravdu takový problém? Vypovídá to snad o Vás něco, že jste špatnými, jen tak do větru, lehce k mání apod.? Na každou situaci je dobré se dívat z několika úhlů, a také zachovat chladnou hlavu. Sex na prvním rande může představovat problém, a to třeba v podobě začátku konce slibně se vyvíjejícího vztahu. Na druhou stanu není sex na prvním rande ničím ojedinělým. Důležité je sledovat signály, které vysílá Váš protějšek, a to před i po sexu, dojde-li na něj. Podle těchto signálů můžete poměrně jednoduše zjistit, co si o celé situaci partner myslí, a zda ho ještě uvidíte.

Sex na prvním rande – nezávazná schůzka

V dnešní době se můžete setkat s různými podivíny, patrony. Vy sami totiž můžete brát schůzku vážně s tím, že byste si rádi vybudovali vztah. Druhé straně však může jít čistě jen o pobavení, ale také ne. Mít totiž jen tak sex, a co si budeme povídat, bez nutnosti případného placení, je pro některé lákavé. Za tu trochu „přetvářky“ jim to může stát. Snažte se tedy číst i mezi řádky. Neshledáte-li na protějšku nic nenormálního, ať už ze strany chování, mluvení, pak není důvodu posunout konverzační schůzku do jiné roviny. Máte-li však pochybnosti, není důvodu spěchat. Sami pak podle reakce, kdy se negativně vyjádříte k návrhu promilované noci, můžete usoudit, koho máte před sebou. První rande může někdo chápat jako takovou nezávaznou schůzku, kde je dovoleno vše. První rande však pro Vás může znamenat i začátek něčeho krásného, z čeho se můžete těšit třeba nejen po dlouhé dny a týdny. A to, jestli bude na první schůzce sex, či nikoliv, ještě nemusí hned znamenat konec vyvíjejícího se vztahu.

První rande se sexem

Z jakého důvodu jste se s protějškem seznámili? Šlo Vám o výše zmíněné pobavení, ukrácení nudy? Nebo spíše tak trochu doufáte, že po první schůzce přijde další, a zase další? A jakým způsobem jste se seznámili? Odpověděli jste na inzerci? Pokud nechcete jen nezávazný vztah, či jen jednu schůzku, pak asi nebudete odpovídat na inzeráty, nabídky typu „první rande se sexem“. Jenže i slibně vypadající inzerát, který třeba hlásá „jen vážně“, se může v konečném důsledku vyvinout jinak. Ať už je to tak, nebo onak, schůzka proběhla a Vy jste společně prožili krásnou noc plnou vášně, divokého sexu.

První rande se sexem a zklamání

Nastal druhý den, třetí, a nedostáváte žádnou zprávu, žádný telefonát od Vašeho neznámého? Začínáte si zoufat, proč se neozve? Říkáte si, kde jste udělali chybu? Vyčítáte si, že možná onen sex přeci jenom „zabil“ něco hezkého, co jste mohli prožívat? Nebuďte zklamaní, když Vám partner nezavolá, bude dělat mrtvého brouka.

Nepodlézejte, neponižujte se, když nevolá

Zabolí to, to zcela jistě, ale žadonit, snažit se ho uhnat, najít, nemá moc smysl. A krom toho, není to pod Vaší důstojnost? Svým způsobem jste museli přeci alespoň v koutku duše vědět, že sex hned na prvním rande může znamenat konec. A to ani tak konec z důvodu, že by se sex nevydařil, byl propadák. To, že se druhá strana neozývá, může mít celou řadu důvodů. Jednak to bylo plánované, nebo ho náhlý sex zaskočil, a nyní uvnitř sebe bojuje, co, a jak dál. Bohužel se neznáte natolik dobře, vždyť proběhla jen jedna schůzka, a tak nemůžete o sobě vědět, jaké jste nátury. Nechcete-li mít bolavé srdce „tak brzy“, pak je na místě opravdu zvážit, zda se nedržet, a sex na prvním rande si odpustit. Pokud máte být spolu, Vaše životní cesty, osudy se nejen mají protnout, ale také spolu jít kus cesty, pak to tak bude, a na řadu přijde i milování, a to ne jen jednou.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5540 (gaymagazin.cz#110)


Přidat komentář