Sex s cizincem

Vstoupení do neznámé vody je lákavé a tajemné zároveň. Nejen proto je pro řadu z nás sex s cizincem tak vzrušující, výjimečný. Obrazně řečeno, jako kdyby do smečky přišel nový samec za účelem převzetí velení, vybrání si životního druha.

 

Stereotyp je to, s čím se nejeden pár potýká. Je pak na samotném páru, jak se s ním vypořádají. Bojovat mohou oba dva, nebo jen jeden. A volba zbraní je poměrně také široká. Svým způsobem může být i zbraní zabroušení do jiných vod, kde plavou nejen známé ryby, ale čas od času připluje i zcela neznámý dravec. To, jestli se necháte lapit do jeho „sítí“, nebo naopak sami podniknete dobrodružnou výpravu, záleží, jak moc Vás dravec učaroval, co od něj očekáváte.

Lákavost sexu s cizincem

Již výše uvedené tak trochu napovídá, proč je sex s cizincem pro některé z nás lákadlem, kterému jen těžko odolat. Na koho v řadě mužů spočine s největší pravděpodobností Váš zrak? Bude se jednat o tvář předvídatelnou, známou, zřetelně vypovídající, že není z daleka? Nebo se bude jednat o tvář, která není hned „k přečtení“, vyzařuje z ní tajemno, a napovídá, že může přijít něco nového, nečekaného, neotřelého?

Slov není potřeba

Pro cizince je příznačný jiný mateřský jazyk, než je ten náš. Je však pro nás nepřekonatelnou bariérou, že mu něco, či dokonce většinu z toho, co řekne, nerozumíme? Pohledy očí, výraz naší tváře, gesta, tím vším si můžeme pomoci, topíme-li se v otázce jazykové. Milostné hrátky nejsou žádnou schůzí, kde by bylo zapotřebí hodiny hovořit, ale ani desítky minut. Snadno si můžete vystačit s pár slůvky, které znáte, nebo které vydolujete ze slovníku. A pokud ani to ne? Bude-li mezi Vámi panovat vzájemná touha, vzrušení, chtíč, pak ani nulová slovní zásoba nemusí zhatit Vaše plány.

Rozšíření si slovní zásoby

Shodou okolností Vám mohou sexuální hrátky s cizincem přinést i něco víc než „jen“ divoké, žhavé milování plné polibků, objetí. Čím častěji se budete s cizincem scházet, čím častěji se s ním budete sbližovat, tím se budou Vaše jazykové schopnosti zlepšovat. Můžete to brát jako další příjemný bonus navíc, který Vám posléze může pomoci i v pracovním životě.

Mazlivost cizí řeči

Čím nás cizinci přitahují? Paradoxně to může být právě jiným jazykem. Kupříkladu taková francouzština, nebo italština, ale i slovenština, jsou velmi líbivými jazyky, mazlivými, měkkými, kdy stačí se jen zaposlouchat, a hned naše zraky zamíří k hovořícímu jedinci. Cizinec nemusí ani hovořit o ryze romantických věcech, může jen tak mluvit, třeba o počasí, ale my budeme fascinováni. Těžko říci, jestli to samé může říci i protistrana, samotný cizinec o nás. Každopádně, o tom se můžete přesvědčit, budete-li chtít zakusit trochu neznáma, tajemna.

Barva pleti hrající roli v sexu

Vedle řeči, co dalšího nás na** cizincích** přitahuje? Pro někoho z nás je to barva pleti. Kupříkladu takoví černoši? Ruku na srdce, nefascinuje Vás černoch svojí temnou barvou pletí? Již jiná barva pleti sama o sobě v nás může evokovat příslib něčeho jiného. Může to být jen v naší hlavě. Barva pleti není nijakým důkazem, zárukou, že sex bude takový, či onaký. Ale již ta představa, že jste s cizincem, že je zcela odlišný, pro Vás může být vzrušující. Natolik vzrušující, že jen pomyšlení ve Vás vyvolá slastné mravenčení. Nemyslete si však, že ona vzrušivost, erotická přitažlivost něčeho nového, jiného, plyne jen z Vaší strany. I Vy samotní jste pro cizince jiné barvy pleti, než je ta Vaše, fascinováni. A s barvou pletí souvisí i barva vlasů. Některý cizinec jiné národnosti může být přitahován brunetkou, nebo naopak blondýnkou. O to více, je-li daný typ žen pro něj nepoznaným.

Vášnivost podle toho, odkud cizinec pochází

Jde Vám jen o to „mít“ cizince, nebo očekáváte něco více, a něco určitého, konkrétního? Jste již přesyceni klasickým, místním milováním, které Vám může nabídnout místní protějšek? Vyhledáváte a potřebujete něhu, pozornost, odlišné milování, či nespoutanou vášeň, divokost? Tak podle toho si také můžete Vašeho sexuálního partnera vybrat. Podle národnosti se dá do určité míry poznat, jak na tom bude daný jedinec s vášnivostí, pozorností, originalitou. Jen mějte na paměti, že přílišná očekávání by Vás pak mohla v konečném důsledku zklamat, být důvodem ke smutku, rozhořčení. Vždy výjimky potvrzují pravidlo.

Živočišnost při sexu

Pokud bychom se vrátili k** sexuálnímu zážitku** například s „pravým“ nefalšovaným černochem, který se nenarodil tady, ale například v Africe, pak se Vám dostane bezpochyby jiného sexu, především živočišnějšího, nespoutaného, nijak korigovaného. Co Vám zpočátku může připadat jako dokonalý zážitek, se může záhy změnit na nespokojenost. Takový černoch totiž může brát sex jinak, než Vy sami. Jde mu především o vlastní uspokojení. Něco jiného by to bylo v případě, kdyby černoch vyrůstal v našem prostředí. Pak by měl možnost poznat i jiné zvyklosti, kdy i pro ženu je důležité prožití orgasmu, slastného výbuchu vášně.

Ne každý cizinec je zárukou úspěchu

Sex s cizincem může být jiný, ale nemusí zaručovat úspěch, respektive Vaši spokojenost. Chcete-li si opravdu užít, pak Vás nemusí zklamat sexuální hrátky s vášnivým řeckým mužem. Romantiky se nejspíš nedočkáte s americkým mužem, který je spíše zaměřený sám na sebe, než na svůj protějšek. Nenechte se hned zmást místem, odkud muž pochází. To, že se například jedná o Nora, Fina, z něj ještě nedělá studený čumák.

Cizinec a jeho očekávání

Cizinci, kteří k nám přijíždí, a které můžeme potkat prakticky v jakémkoli koutu naší republiky, logicky pak nejvíce v hlavním městě, mají svůj důvod. Pravým důvodem s největší pravděpodobností nebude vyhledání si životního partnera v našich vodách. Příliš zdlouhavá, krkolomná, a strastiplná cesta s nejistým výsledkem. Nemyslíte? Cizinci sem přijíždí z důvodů pracovních, či za dovolenou. V obou případech vedle práce, či lenošení, obdivování památek, si mohou čas zaplnit i příjemnými chvilkami. A tak, pokud Vám přijde, že cizinec je svým způsobem dostupným „artiklem“, do jisté míry je to pravda. To však ještě neznamená, že byste ho mohli lehce k sobě přivábit, a rozehrát s ním „hráčskou etudu“. Něco jiného je, že jsou možná svolnější k dobrodružstvím, protože je tu nic nedrží, nejsou proti zábavě, a ani nejsou proti nezávaznému užití si.

Nezávazný sex s cizincem

Sex má velmi blízko k lásce. Stačí krůček, a vztah, který jste vytvořili, dosahuje rázem jiných rozměrů. Každý vztah je svým způsobem pohybování se na tenkém ledě. Máte-li přílišná očekávání sami od sebe, nebo od protějšku, můžete také zažít nemilé překvapení, zklamání, které Vám zlomí srdce. Samozřejmě, můžete si hned na začátku sami sobě říci, kam půjdete, a kam již ne. Jenže lásce neporučíte, o tom se konec konců přesvědčil nejeden jedinec, pár.

Připravte se na čas loučení s cizincem

A čím více je sex pro Vás vzrušivější, čím více je Vám s protějškem lépe, tím bolestnější pro Vás bude ukončení vztahu. Jednoho krásného dne bude čas odjet, odejít. Jednoho dne bude čas na loučení. Ovšem, vztah, nezávazný vztah může skončit šťastným koncem, jako v pohádce. Jenže upínat se na pohádku, upínat se chytání pampeliškových paraplíček ve větru, není zrovna ideální. Sex s cizincem může být jednorázovou záležitostí, může se jednat o méně, či déle trvající románek, a tak si každou chvilku, kdy budete spolu, užijte.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5538 (gaymagazin.cz#103)


Přidat komentář