Sexuální polohy pro gaye

Sexuální život je velmi pestrý a poloh nebo experimentů, které můžete vyzkoušet, je celá řada. Víte, jak si můžete užít se svým miláčkem? Poznejte, co v ložnici vynalezli už jiní před vámi.

Milování dvou mužů je z hlediska fyzického úkonu sice trochu odlišné, než jak tomu je u heterosexuálního páru, ovšem pozice mohou být obdobné Stačí jen vědět, jak si svůj protějšek natočit a jak se mu přizpůsobit. Dva muži si mohou sexuální styk dopřát i v podstatě misionářské podobě. Jak na to?

Poloha tváří v tvář

Tělesné otvory jsou u mužů a žen trochu odlišné, i přesto si může pár mužů dopřát sexuální styk podoby misionářské podoby. Jeden z páru si lehne na záda a druhý se k němu přimkne z pozice kleku na kolenou. Poté se může partner snadno dostat ke svému protějšku a užít si plnohodnotný styk. Milování tváří v tvář je vždy nejintimnější spojení obou milenců.

Poloha zezadu

Toto je poloha, která je homosexuálnímu páru nejpříznačnější a v podstatě i nejpohodlnější. Jeden z dvojice přiráží opět z pohodlné pozice v kleče a styk si oba vychutnají naplno. Ať už v tomto nebo předchozím případě, vždy je vhodné použít lubrikační gel, který pomůže zpřístupnit cestu. V poloze zezadu se navíc může lépe přizpůsobit i ten partner, který je na všech čtyřech. Může být v klasické klečící poloze nebo sesunout trup směrem dolů, čímž je styk intenzivnější.

Orální sex

Uspokojení ústy je další z variant, kdy jeden může uspokojit toho druhého. Protože se jedná o dva muže, tak má pár výhodu, že ví, co se tomu druhému líbí, dokáže se do jeho prožitku lépe vcítit. I tak ale nezapomeňte vnímat partnera a jeho reakce, protože i každý má jiné prožitky, reakce a choutky.

Poloha 69

Zde se jedná o obměnu orální polohy, protože tzv. 69 je pozicí, kdy se pár uspokojuje vzájemně. Najděte si příjemnou polohu, kdy budete pohodlně ležet, uspokojovat partnera a ještě si užívat slast, kterou vám poskytuje on. Můžete si vzájemně oplácet jednotlivé úkony, což může být uspokojení rukou nebo ústy či si střídat metody. Výhodou zde je, že si můžete s partnerem vzájemně korigovat vyvrcholení, protože provádíte stejnou metodiku.

Erotické pomůcky

Nezapomeňte ani na osvěžení sexuálních hrátek. Protože sexuální orientace je víceméně zaměřená na fyzickou osobu, leckdy si páry vyhrají s něčím, co může připomínat ženu. Zkuste umělou vagínu, venušiny kuličky nebo klasické pomůcky pro páry. Zde záleží jen na vaší fantazii a na tom, co chcete společně praktikovat.

Milování ve dvou je cestou ke společným příjemným chvilkám, které váš vztah jen ozvláštní. Vnímejte, co vás partner chce a co mu můžete dopřát. Mějte na paměti, že to, co společně prožíváte se ale musí líbit oběma. Nicméně se nebojte experimentů, které vám otevřou nové obzory.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5534 (gaymagazin.cz#81)


Přidat komentář