Sexy kostýmy pro muže

Jste pozváni na gay party, která se bude konat v kostýmech? Chcete na party maximálně oslnit? Kdo ví, třeba zde potkáte svého osudového muže. Jaký kostým na takovou akci zvolit? Jak se stát hvězdou večera?

Kostým na maškarní gay party

Pokud Vám přišla pozvánka na** gay party**, rozhodně nepodceňujte přípravu. Jste-li zrovna single, můžete zde navázat nové kontakty, nebo dokonce vážný vztah. Pokud máte přítele a ten jde na party s Vámi, můžete zvolit takové kostýmy, které k sobě budou ladit.

Sexy kostým jako překvapení pro přítele

Sexy kostým však nemusíte obléci pouze na tematickou akci. Erotické oblečky by měly mít své pevné místo také ve Vaší ložnici. Překvapte přítele po náročném pracovním dni nebo mu udělejte soukromý striptýz na jeho narozeniny. Situací, které přímo volají po** sexy kompletu**, je spousta. A spousta je také kostýmů, které můžete pro svou potřebu zvolit.

Nabídka sexy kostýmů pro muže

Jaká je nabídka sexy kostýmů pro muže?

Sexy kostým námořníka

Kdo by nemiloval námořníky a jejich bělostné uniformy, na nichž často utkví nejeden lačný pohled. Pro gay party nebo soukromý striptýz však není třeba uniformy se vším všudy. Základem převleku námořníka je bílá námořnická čapka, šátek kolem krku, bílé tílko a boxerky nebo kalhoty taktéž v bílé barvě. Jako bonus se můžete naučit salutování a vše bude perfektní!

Sexy kostým vojáka

Chcete si zahrát na drsného vojáka se silným sex appealem? V tom případě zvolte kostým vojáka, který se skládá z maskáčové rozpínací košile a maskáčových úzkých kalhot. Nesmí chybět vojenská lodička na hlavě. Jako praktický doplněk bude sloužit píšťalka, se kterou můžete udávat rozkazy.

Sexy kostým číšníka

Bílé manžety na zápěstí, motýlek kolem krku a boxerky nebo slipy černé barvy s knoflíčky. Nic víc není potřeba, pokud budete chtít svému příteli na tácu přinést jeho oblíbený drink až do ložnice. Příchodem v podobě sexy číšníka navodíte dostatečně žhavou atmosféru.

Sexy kostým policisty

Sjednejte si na party respekt hned po příchodu. Samozřejmě jen v zábavních mezích. Postačí k tomu vytasit obušek nebo pohrozit pouty. Spolu s** kostýmem policisty** si zajistíte nejen obdiv, ale také toužící pohledy ostatních mužů. Kostým policisty symbolizuje dominanci i ochranu. A to je opravdu nebezpečná kombinace.

Sexy zvířecí kostýmy

Chcete být ve svém sexy maškarním kostýmu roztomilý a doslova k nakousnutí? Potom zvolte** obleček v podobě zajíce či štěňátka**. Základem pro kostým zajíce jsou dlouhé uši, nejlépe v růžové barvě, a sexy chlupatý ocásek. V kostýmu štěněte stačí nahodit psí oči a můžete si být jisti, že Vám bude odpuštěno i dovoleno úplně vše.

Další oblíbené sexy kostýmy pro muže

Mezi další svůdné** kostýmy vhodné na gay party** patří například kostým kovboje, bojovníka, motorkáře, závodníka formule 1, doktora, ragbisty či instruktora.

Kostýmy z kůže, latexu a laku

Na akcích pro gaye a lesbičky jsou také oblíbené kostýmy z kůže, latexu či laku.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5546 (gaymagazin.cz#136)


Přidat komentář