Společník pro muže

Nejen ženy si mohou užívat příjemné, vzrušivé společnosti od jimi vybraného společníka. Ani muži nemusí být ochuzeni. Máte sice kamarádky, ale jako sexuální objekt Vám nic neříkají? Do společnosti byste chtěl jít s mužem? Proč ne?

 

Ostatně, není na tom ni divného spatřit ve společnosti dvě ženy, stejně jako dva muže, kteří jsou očividně zabráni právě probíhající konverzací. Dříve by bylo naprostým tabu přijít do společnosti se stejným pohlavím, a ještě k tomu se pak k sobě mít více, než přátelsky. Co nešlo, či nebylo vhodné dříve, je v současnosti u nás možné. A předsudky, odsuzování, podivné pohledy? To bude ještě nějakou dobu trvat, než se ostatní přestanou tzv. rýpat do něčeho, co jim nepřísluší. Je lepší si daného nevšímat, oprostit se od toho, a naopak si užívat Vašeho charismatického doprovodu.

Společník do pohody i nepohody

Dobrého** profesionálního společníka** poznáte celkem lehce. Dobrého společníka nedělá jen jeho sexy, udržovaný, pěstěný vzhled, vizáž modela, či naopak drsného muže. Dobrý společník Vás umí pobavit, naslouchat Vám, nezávazně poradit ze svého hlediska. Od společníka však můžete očekávat i více, než jen „pasivní“ společnost, byť by byla sebedokonalejší, sebepříjemnější.

Společník – intimnosti

Můžete si najít společníka, který poskytuje po předchozí domluvě, nebo v závislosti na momentálně se vyvíjející situaci, i více, než jen konverzaci. Společník Vás může dostat i nebeských výšin rozkoše. Svým způsobem tedy záleží jen na Vás, co budete od společníka chtít a očekávat. Může Vám sice obrazně řečeno číst ze rtů, ale mnohem lepší je to říci. Vyhnete se tak případnému zklamání, že Vám nebylo splněno, co jste měli „napsáno“ na čele.

Společník pro muže – kde ho najít

Kde však solidního** společníka** najít? Nejspíš se Vám nepoštěstí spatřit jeho nabízené služby v inzerci místních novin. Mnohem větší šanci máte, zabrouzdáte-li na internetu. Zde se Vám pak nabízí minimálně dvě možnosti. Jednou z nich je oslovení „singl“ společníka, tedy takového, který poskytuje své služby sám za sebe a nestojí za ním žádná agentura, společnost, klub apod. A to se v podstatě dostáváme již k druhé možnosti, kterou jsou právě zmíněné agentury.

Společník pro muže – agentury

U nich můžete sice očekávat o něco vyšší cenu za Vámi vybraného společníka, ale také** jistotu**. Jistotu, že se Vám dostane kvalitních služeb za Vaše peníze. Navíc budete mít bezpochyby na výběr ne ze dvou, tří společníků, ale třeba celého katalogu. Každý z nás má přeci jiný vkus, jiné požadavky, zájmy, pohybuje se v jiných „kruzích“ apod. A tak je celkem logické, že jeden, dva, či tři typy společníků jen stěží mohou pokrýt individuální požadavky. Jsou agentury, které mají katalog mužů volně dostupný na internetu, abyste si ho mohli v klidu prohlédnout u Vás doma. Povětšinou se však setkáte s možností prohlídky katalogu přímo v agentuře. Do jisté míry je to pochopitelné, a to z důvodu bezpečnosti, soukromí aj.

Společník pro muže – kolik času chcete

Ještě jsme se nedotkli toho, po jak dlouhou dobu se můžete těšit ze služeb společníka. Prakticky záleží jen na Vás. Můžete s ním strávit hodinu, dvě, ale třeba také celé dopoledne, odpoledne, noc. Podmínky obchodu, spolupráce si ostatně stanovíte dopředu, stejně jako cenu, rozsah služeb aj.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5533 (gaymagazin.cz#63)


Přidat komentář