Tipy na polohy při análním sexu

Ačkoli by se nezasvěceným mohlo zdát, že anální sex lze provozovat pouze v jedné či dvou polohách, jsou těmito myšlenkami velice daleko od pravdy. Anální sex je, co se techniky týče, velice rozmanitý.

Polohy při análním sexu

Máte partnera, se kterým provozujete stále tytéž anální polohy a sex už pro Vás není tolik vzrušující? Nemáte představu o tom, jaké další polohy vyzkoušet, aby byl sex pro oba z Vás příjemný, zajímavý a také „nový“? Potom čtěte dále, protože Vám přinášíme tipy na anální polohy.

Sexuální poloha zvaná Gay šavásana

Možná nebudete znát tento název, ale poloha Vám bude pravděpodobně známa dobře. Pro ty, kteří s análním sexem teprve začínají, je nejideálnější, protože je nenáročná. Při této poloze leží jeden z partnerů pasivně na břiše a druhý partner leží na něm. Tato poloha není nikterak bolestivá. Pokud tedy máte nového partnera a ten ještě nenabral v análním sexu tu pravou jistotu, navrhněte mu polohu** Gay šavásana**. Zajisté se mu zalíbí.

Sexuální poloha pro gaye zvaná Klín

Poloha Klín vypadá tak, že jeden partner sedí například na posteli, v křesle či jinde a druhý sedí na něm, otočený zády k němu. Partneři jsou si tak blízko celým svým tělem a mohou se držet v pevném objetí.

Sexuální poloha pro gaye zvaná Svíčka

Pamatujete si z neoblíbených hodin tělocviku, jak jste museli na žíněnce dělat svíčku? To znamená, že jste nadzvedli pánev a nohy nahoru, přičemž jste se podpírali na loktech. V případě** sexuální polohy** jde o mnohem příjemnější záležitost, než se Vám mohla zdát za mladých let ve škole. Taktéž se leží na zádech, pánev je přizvednutá, nohy zdvižené, ovšem nemusíte je mít přímo napružené do svíčky. Stačí jen mírně zvednout. Partner je mezi vašima nohama vkleče. Při této poloze nedochází ke snadnému a nečekanému vyklouznutí ven.

Sexuální poloha pro gaye zvaná Na koníčka

Tato poloha je dobře známá párům homosexuálním i heterosexuálním. Jeden partner leží na zádech a druhý na něj nasedne „jako na koně“, otočený zády. Při této poloze si muž, který je nahoře, může sám regulovat, jak hluboko chce, aby do něj partner zasouval svůj úd. Sex je v jeho režii.

Sexuální poloha pro gaye zvaná Misionář

Muž leží na zádech s roztaženýma nohama a partner leží na něm. Partneři si vzájemně mohou při sexu hledět do očí nebo se líbat. Pro ležícího partnera může být tato poloha bolestivá, protože** penis je zasouván hluboko do konečníku**. Aktivní muž by měl při této poloze být ohleduplný ke svému partnerovi a dávat pozor.

Sexuální poloha pro gaye zvaná Brahmačarja

Partneři leží vedle sebe v poloze lžičky. Muž má penis zasunut do partnerova análního otvoru a jemně se pohybuje. Jedná se o klidnou, spíše odpočinkovou polohu, která je vhodná po divočejším sexu, kdy už partneři dosáhli orgasmu, ale ještě se nechtějí oddělit. Muž, který je za zády, může penis partnera před sebou zároveň dráždit rukou.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5547 (gaymagazin.cz#143)


Přidat komentář