Gay masáže

Potřebujete se po náročném dni uvolnit a načerpat novou energii? Bolí Vás svaly, nebo máte ztuhlá záda a šíji? Hledáte zážitek, při kterém si kromě uvolnění užijete také erotické vzrušení? Vyzkoušejte gay masáže.

Gay masáže jsou určeny mužům a to jednotlivcům nebo i párům. Maséři nabízejí různé typy masáží od klasických relaxačních přes sportovní, havajskou nebo královskou masáž až po erotické nebo tantra masáže.

Gay masáž – v čem je jedinečná?

Gay masáže se v zásadě neliší od jiných masáží – uvolníte se, zregenerujete svaly, odpočinete si, přejde Vás bolest zad a šíje, užijete si klidu, načerpáte novou energii atp. Prostě využijete všeho, čím je masáž typická a proč na ni vlastně chodíme. Gay masáže jsou ale specifické tím, že jsou nabízeny gayům, i když nic nebrání tomu, pokud bude chtít gay masážní salón navštívit také heterosexuál nebo třeba žena. Masér se na Vaši orientaci ptát nebude.

Nějaké rozdíly ale při gay masáži pocítíte – můžete se zcela svléknout donaha, což by v klasickém masážním salónu určitě neprošlo. A protože Vás bude masírovat pohledný muž, který je také gay, snáze se s ním naladíte na stejnou vlnu, což Vám umožní se ještě více uvolnit. Spoře odění maséři v gay masážním salónu Vám kromě svých šikovných rukou nabídnou i pohled na svá vypracovaná těla. A některé masážní salóny nabízejí i zcela nahé maséry.

A jakou masáž si vybrat?

Relaxační masáž

Relaxační masáž se hodí k celkovému uvolnění těla i mysli. Masáž je velmi jemná a uklidňující, pohyby při ní jsou pomalé a vláčné.

Sportovní masáž

Zato sportovní masáž už probíhá o poznání dynamičtěji a s větší silou. Sportovní masáž má za cíl maximálně prokrvit svalstvo a šlachy, čímž se docílí jejich regenerace. Sportovní masáž se hodí také v případě problémů se ztuhlostí zádových nebo šíjových svalů.

Havajská masáž

Havajská masáž je typická tím, že masér při ní používá především svá předloktí. Cílem havajské masáže je kromě uvolnění svalů také stimulovat krevní oběh a lymfatický systém a tím podpořit přirozenou detoxikaci.

Královská masáž

Při královské masáží o Vás budou pečovat dva maséři najednou. Vaše tělo pocítí energii dvou masérů naráz, což je neskutečně uvolňující a příjemný zážitek.

Erotická masáž, masáž prostaty

Erotická masáž se kromě uvolnění svalů nevyhýbá ani intimním místům – ruce maséra se zaměří také na vaše erotogenní zóny i pohlavní orgány. Masér Vám nabídne i masáž prostaty, která je velmi příjemná a kromě toho s sebou nese také nezanedbatelný zdravotní efekt. Erotická masáž nebo masáž prostaty může na přání končit i vyvrcholením.

Tantra masáž

Tantrická masáž vychází se staré indické nauky zvané Tantra, v níž jde o využití a transformování sexuální energie v energii duchovní. Tantrická masáž se kromě masáže celého těla zaměřuje na oblast pánve a sexuálních orgánů, takže i při ní většinou dochází k vyvrcholení.

I přestože v gay masážním salónu je nahota zcela přirozená a erotické masáže, masáž prostaty anebo tantrická masáž mohou končit vyvrcholením klienta, je důležité vědět, že masáže nejsou erotickou službou, ale především relaxačním, uvolňujícím, regenerujícím a nabíjejícím zážitkem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5560 (gaymagazin.cz#170)


Přidat komentář