Masáž prostaty

Díky televizním reklamám snad každý ví, že muži mívají problémy s prostatou, které způsobují časté odbíhání na záchod. Tady ovšem znalosti většiny z nás končí. Pokud se o prostatě chcete dovědět více, čtěte dále.

Díky televizi většina lidí zná slovo prostata. Víte ovšem, co to vlastně prostata je a kde se nachází? Co způsobuje problémy s prostatou, zda je možné jim předcházet a zda je možné nemocnou prostatu také léčit? A pokud ano, jak? A co je na prostatě obzvláště zajímavé je to, že prostata může hrát nesmírně důležitou roli také při sexu. Kdyby jste o prostatě věděli pouze to, co znáte z televizních reklam, připravili byste se tím o spoustu příjemných zážitků a vzrušení. Nejdříve však pěkně od začátku. Víte, co je to prostata?

Co je to prostata?

Prostata je latinské slovo, které však v češtině natolik zdomácnělo, že jej dnes mnohdy vnímáme jako slovo české. Česky se ovšem prostata nazývá předstojná žláza. Prostata je žláza, kterou mají pouze muži – u žen ji proto nehledejte. Prostatu je možné nejlépe nahmatat při silném sexuálním vzrušení přímo pod varlaty. Prostata je pohlavní žláza, která je velká přibližně jako vlašský ořech. U některých mužů bohužel začíná prostata růst, neboli zbytňovat a to až na velikost slepičího vejce. Většinou se tak děje v pozdějším věku. Jelikož zbytnělá prostata utlačuje močovod, muž se zvětšenou prostatou musí častěji odbíhat na záchod, což už ovšem určitě znáte právě z televizních reklam.

Jak lze léčit zvětšenou prostatu?

Zbytnělou prostatu lze léčit pomocí pilulek, ovšem velmi jí prospívá také pravidelný pohyb, pravidelný sex a také masáž prostaty. Naopak prostatě škodí dlouhé sezení, zvláště sezení na tvrdém, neboť vsedě na tvrdém podkladu je prostata stlačená a tím pádem se nedostatečně prokrvuje. Pokud holdujete cyklistice, pořiďte si speciální sedlo s drážkou nebo dírkou uprostřed, která zabraňuje stlačování prostaty.

Dráždění a masáž prostaty přes konečník

Jedním ze způsobů léčby prostaty je masáž prostaty.** Masáž prostaty** je ovšem také výborná prevence před jejím zbytněním, proto rozhodně není určená pouze těm mužům, které již prostata trápí, ale i mužům v tomto ohledu zcela zdravým. Prostata je možné masírovat přes kůži pod varlaty, ovšem mnohem účinnější a efektivnější je masáž prostaty přes stěnu konečníku. K tomuto účelu si můžete pořídit speciální nástroj pro masáž prostaty, anebo se prostatu naučit masírovat prstem. Aby byla** masáž prostaty** maximálně příjemná, je nutné nejdříve uvolnit svaly, k čemuž může napomoci masáž. Důležité je také použití lubrikantu, abyste se k prostatě dostali snadno a zbytečně přitom nedráždili citlivou a k poranění náchylnou sliznici konečníku. Masáž prostaty, to ovšem není pouze léčba, ale také slast. Díky masáži prostaty je možné dosáhnout velmi silného pohlavního vzrušení. Mnozí muži dokonce uvádějí, že díky masáži prostaty u nich dochází ke ztopoření penisu, a později také k silnému, někdy i vícenásobnému orgasmu, a to bez toho, aniž by bylo nutné dráždit penis.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5557 (gaymagazin.cz#76)


Přidat komentář