Tantra masáž pro gaye

Chce zažít dokonalý pocit uvolnění, smyslnosti a vnitřního naplnění? Tantra je zde pro všechny, kteří touží po jedinečném zážitku, tak hlubokém, až jej pocítíte i v těch nejtajnějších zákoutích Vašeho těla.

Tantru můžete prožít buď sami, nebo společně s partnerem.

Pro koho je vhodná tantra masáž

Pojem tantra dnes není již tak neznámým. Tantra masáže pomáhání k lepšímu poznání vlastní sexuality, vlastního těla a vlastních niterních pocitů. Tantra masáže jsou vhodné jak pro ženy, tak muže a páry. Také nezáleží na tom, zda jste muž orientovaný heterosexuálně či homosexuálně. Kromě masáží jedinců existuje i masáž v párech. V tomto případě rovněž nezáleží na tom, zda tvoříte pár heterosexuální či homosexuální.

Když muže masíruje muž

Tantra masáž pro gaye je provozována mužskými maséry. Vždyť kdo jiný může lépe porozumět Vašemu tělu než muž. Tantra masáž, to je jedinečná souhra smyslných doteků, kdy prsty maséra rozehrají na Vašem těle libou symfonii tónů. Masáž odplaví z Vašeho těla i mysli stres a napětí a naopak přivodí slastné pocity, které mohou vyvrcholit v hluboké orgasmické extázi.

Průběh tantra masáže pro gaye

Než půjdete na tantra masáž, je třeba se rozhodnout, zda budete chtít také** masáž lingamu** s vyvrcholením či masáž prostaty. Lingam je označení pro mužský pohlavní úd. Před masáží se s masérem na všem dohodnete, nemusíte se bát, že by masér vykonával něco bez Vašeho souhlasu. Masáž prostaty je silně vzrušivá. Navozuje ty nejslastnější pocity a je doporučována také ze zdravotního hlediska. Prostata je označována za mužský G bod.

Doplňky k tantra masáži

Při** tantra masážích** se používají také doplňky v podobě různých peříček, kožešinek, vonných olejů či horkých ručníků. Vše má svůj význam a vše dokonale doplňuje masáž samotnou. Během masáže se místností rozléhá relaxační hudba.

Tantra masáž pro homosexuální páry

Máte přítele, se kterým byste chtěli prožít něco nezapomenutelného, jedinečného? Pozvěte jej na** společnou tantra masáž**, kdy budou přítomni dva maséři muži a každý bude masírovat jednoho z Vás. Společná tantra masáž probíhá v jedné místnosti, kdy ležíte s partnerem naproti sobě a sledujete vzájemnou slast. Jedná se o silný pocit sblížení s partnerem.

Tantra masáž jako dárek pro přítele

Bude-li mít váš přítel v blízké době narozeniny, můžete jej potěšit originálním dárkem v podobě** tantra masáže**, a to buď pro Vás oba, nebo jen pro něj. Darovat tantra masáž společnou je výborné v případě, že pociťujete ve Vašem vztahu nějaké bloky či zábrany. Společná tantra masáž Vás semkne dohromady, dá průchod Vaší sexualitě a Vašim pocitům. Z masáže budete odcházet plně odpočatí, vnitřně vyrovnaní, a co je důležité, ve vzájemném objetí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5558 (gaymagazin.cz#142)


Přidat komentář